KONST / Litografier / Färglitografi 12113170
nr 1211 3170
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Piplärka". Signerad, numrerad 69/175. Motivet: 35x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:54:26
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
22 okt
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg